Bartscher Марміт пересувний WB2110

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 200261
Отправка с 07 июня 202697 692 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пересувний марміт Bartscher WB2110 є дуже корисним пристроєм для організації різноманітних заходів та прийомів, тому він не повинен бути відсутнім у жодному фуршеті чи кейтеринговій компанії.
Виготовлений з високоякісної хромонікелевої сталі, він гарантує стійкість до механічних пошкоджень, легкість чищення та безпечність харчових продуктів.
Основні характеристики:
- Ємність ванни: 2xGN 1/1 глибиною 200 мм з водяним нагрівом.
- Температурний діапазон: 30 - 90°C з окремим регулюванням зон нагріву.
- Мобільність: 4 поворотні колеса, 2 з яких можна зафіксувати.
- Оснащення: Кабель довжиною 1,6 метра та зливний кран.
Мобільний марміт поставляється повністю зібраним. Гастроємності в комплект не входять.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 200261 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 38,8 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 910 мм |
| Глубина | 900 мм |
| Материал | Хромнікелва сталь |
| Мощность | 1,4 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Розмір деко, мм | GN 1/1 |
| Тип | Марміти |
| Ширина | 655 мм |
Информация для заказа
- Цена: 97 692 ₴
