Bartscher Марміт для рису A150512

Підігрівач для рису ємністю 8,5 кг є пристроєм, призначеним для підтримання температури рису, що особливо корисно в ресторанах, де подають суші та інші страви з рису.
Завдяки функції підігріву готовий рис довго залишається теплим, що гарантує значну економію робочого часу та мінімізує витрати.
Корпус пристрою виготовлений з нержавіючої сталі, що робить його стійким до механічних пошкоджень і простим у догляді.
Внутрішня ємність, стійка до високих температур, покрита антипригарним покриттям, яке обмежує прилипання рису до стінок пристрою.
У комплекті:
- Ложка для рису.
- Перфорована ложка для змішування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | A150512 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 7,8 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 395 мм |
| Глубина | 465 мм |
| Мощность | 110 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Рисоварки |
| Ширина | 395 мм |
Информация для заказа
- Цена: 16 475 ₴
