Bartscher Марміт Chafing Dish 3.8 л

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 500835
Отправка с 07 июня 20268 960 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Марміт Chafing Dish Bartscher обємом 3,8 літра - незамінне обладнання для будь-якого готелю та закладу громадського харчування. Його здатність підтримувати задану температуру протягом тривалого часу робить його ідеальним вибором для організації різноманітних заходів.
Міцність та якість матеріалівМарміт Chafing Dish виготовлений з хромонікелевої сталі, цей марміт гарантує найвищу міцність та довговічність. Тепло розподіляється рівномірно, а матеріали мають високу стійкість до механічних пошкоджень, що робить їх легкими у догляді.
Зручність у використанніСкляна кришка обігрівача забезпечує відмінну видимість вмісту, тому вам не доведеться щоразу піднімати її, щоб перевірити кількість і тип нагрітого продукту, що допомагає мінімізувати втрати температури і експлуатаційні витрати.
Безпека та зручність у використанніСвітловий індикатор інформує про роботу приладу, попереджаючи про можливий ризик отримання опіків. Ергономічні ручки дозволяють безпечно переносити марміт з гарячим вмістом, забезпечуючи зручність у використанні.
Регулювання температуриОбігрівач оснащений 8 рівнями регулювання температури, що дозволяє точно вибрати необхідний режим нагріву залежно від потреб вашого закладу.
Обираючи Марміт Chafing Dish Bartscher обємом 3,8 літра, ви отримуєте надійний та ефективний пристрій, який допоможе вам зберігати тепло страв та забезпечувати комфортні умови для ваших гостей.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 500835 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 3,7 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 220 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Материал | Хромнікелва сталь |
| Объем, л | 3,8 |
| Мощность | 500 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Марміти |
| Ширина | 405 мм |
- Цена: 8 960 ₴
