Bartscher Марміт Chafing Dish 1/2 GN 500481

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 500481
Отправка с 07 июня 20263 468 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Марміт Chafing Dish Bartscher розміром 1/2 GN - незамінне обладнання для будь-якої компанії готелю та громадського харчування. Здатність підтримувати задану температуру протягом тривалого часу робить його ідеальним для організації різноманітних свят і заходів.
Міцність та якість матеріалівМарміт Chafing Dish виготовлений з хромонікелевої сталі, відмінно розподіляє тепло, легко миється, стійкий до вмятин, подряпин і сколів, підходить для контакту з харчовими продуктами.
Безпека та зручність у використанніСвітловий індикатор інформує про роботу приладу. Ергономічні ручки дозволяють безпечно переносити Марміт Chafing Dish з гарячим вмістом.
Розмір контейнера: GN 1/2 65 мм.
В комплекті: кришка (1 шт), контейнер для води (1 шт), підставка для пальника (1 шт)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 500481 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 2,7 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 320 мм |
| Глубина | 290 мм |
| Розмір деко, мм | GN 1/2 |
| Тип | Марміти |
| Ширина | 375 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 468 ₴
