Bartscher Марміт Chafing Dish 1/1 GN Rolltop 500458

- В наличии
- Код: (Склад 40) 500458
13 642 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Марміт Chafing Dish Rolltop Bartscher розміром GN 1/1 65 мм стає обовязковим елементом для кожного підприємства громадського харчування та готельного ресторану. Завдяки його здатності тривало зберігати тепло, цей марміт Chafing Dish Rolltop ідеально підходить для різноманітних заходів, де важливим є підтримання тепла страв.
Висока якість матеріалівМарміт Chafing Dish Rolltop виготовлений з хромонікелевої сталі відмінно розподіляє тепло і має стійкість до вмятин, подряпин і сколів. Легко миється і безпечний для контакту з харчовими продуктами.
Комфортне використанняКришка Rolltop дозволяє зручно користуватися мармітом, мінімізуючи ризик опіків при подачі страв. Пластикові ручки полегшують перенесення марміту з гарячим вмістом, а декоративна деревяна обробка надає пристрою унікальний дизайн.
В комплекті: кришка (1 шт), контейнер для води (1 шт), підставка для пальника (2 шт)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 500458 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 8 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 430 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Розмір деко, мм | GN 1/1 |
| Тип | Марміти |
| Ширина | 620 мм |
- Цена: 13 642 ₴
