Bartscher Марміт Chafing Dish 1/1 GN 500830

- В наличии
- Код: (Склад 40) 500830
12 139 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Марміт Chafing Dish Bartscher обємом 13,5 літра, розміром 1/1 GN - незамінне обладнання для будь-якої компанії готелю та громадського харчування. Здатність підтримувати задану температуру протягом тривалого часу робить його ідеальним для організації різноманітних свят і заходів.
Міцність та якість матеріалівМарміт Chafing Dish виготовлений з хромонікелевої сталі, гарантує найвищу міцність. Тепло розподіляється рівномірно, а матеріали мають високу стійкість до механічних пошкоджень і легко підтримуються в чистоті.
Безпека та зручність у використанніСвітловий індикатор інформує про роботу приладу, попереджаючи про можливий ризик отримання опіків. Ергономічні ручки дозволяють безпечно переносити Марміт Chafing Dish з гарячим вмістом.
Регулювання температури та потужностіТермостатично контрольована температура має 8 рівнів потужності, що дозволяє точно вибрати необхідний режим нагріву залежно від потреб вашого закладу.
Практичні особливостіЗнімна кришка з ручкою дозволяє просто, зручно і безпечно керувати пристроєм.
Обираючи Марміт Chafing Dish Bartscher обємом 13,5 літра, ви отримуєте надійний та ефективний пристрій, який допоможе вам зберігати тепло страв та забезпечувати комфортні умови для ваших гостей.
Розмір контейнера: GN 1/1 100 мм.
В комплекті: Тримач для підтримки кришки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 500830 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 6,2 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 287 мм |
| Глубина | 357 мм |
| Объем, л | 13,5 |
| Мощность | 2,2 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Розмір деко, мм | GN 1/1 |
| Тип | Марміти |
| Ширина | 636 мм |
- Цена: 12 139 ₴
