Bartscher Марміт Chafing Dish 1/1 GN 500482

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 500482
Отправка с 07 июня 20264 508 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Марміт Chafing Dish Bartscher є необхідним обладнанням для кожного підприємства громадського харчування, ресторану або готелю. Він забезпечує тривале збереження тепла їжі.
Висока якість матеріалівВиготовлений з хромонікелевої сталі, марміт Chafing Dish Bartscher відмінно розподіляє тепло. Цей матеріал легко миється, стійкий до вмятин, подряпин і сколів, а також безпечний для контакту з харчовими продуктами. Завдяки цьому, обігрівач не тільки довговічний, але й простий у догляді.
Зручність у використанніЗнімна кришка з ручкою дозволяє безпечно піднімати її під час заправки підігрівача гарячими стравами або коли гості подають їжу. Крім того, ручка, яка підтримує кришку з одного боку пристрою, забезпечує зручне відкладання кришки під час зачерпування їжі.
Обираючи марміт Chafing Dish Bartscher, ви отримуєте надійне обладнання для вашого бізнесу, яке забезпечить збереження тепла страв і зручність у використанні. Це ідеальне рішення для будь-якого закладу громадського харчування.
В комплекті: кришка (1 шт), підставка для пальника (2 шт)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 500482 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 4,25 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 320 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Розмір деко, мм | GN 1/1 |
| Тип | Марміти |
| Ширина | 610 мм |
- Цена: 4 508 ₴
