Bartscher Марміт Bain Marie 1/1 GN 200 мм

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 200207
Отправка с 07 июня 202617 053 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Bartscher Марміт Bain Marie - це надійний пристрій для збереження та підтримки тепла страв.
Марміт виготовлений з хромонікелевої сталі, що робить його стійким до механічних пошкоджень, таких як вм’ятини та подряпини, і легко підтримується в чистоті. Крім того, закруглені кути всередині камери полегшують ретельне очищення.
Ідеально підходить для використання на фуршетах та кейтерингових заходах: їжа нагрівається точно та рівномірно.
Зливний кран полегшує заміну води.
Розмір GN 1/1 глибиною 200 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 200207 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 9,5 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 295 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Материал | Хромнікелва сталь |
| Мощность | 1,2 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Розмір деко, мм | GN 1/1 |
| Тип | Марміти |
| Ширина | 355 мм |
Информация для заказа
- Цена: 17 053 ₴
