Bartscher Марміт 6.5 л A100265

Марміт Bartscher обємом 6,5 л відмінно підійде як для невеликих закладів громадського харчування, так і для домашньої кухні. Виготовлений з алюмінію, пристрій є водночас міцним і легким, тому його легко переносити. Крім того, марміт легко підтримувати в чистоті.
Основні характеристики:
- Обєм: 6,5 л
- Матеріал: Алюміній
- Ергономічні термоізольовані ручки: Запобігають ризику отримати опік від нагрітого пристрою.
- Діапазон температур: Від 20 до 96°C
- Прозора кришка: Дозволяє швидко оцінити рівень наповнення обігрівача.
- Регулювання температури: 3 рівні
- Внутрішня чаша: Знімається для легкого очищення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | A100265 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 5,7 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 240 мм |
| Глубина | 295 мм |
| Объем, л | 6,5 |
| Мощность | 320 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Марміти |
| Ширина | 410 мм |
| Основные | |
| Материал | Алюминий |
Информация для заказа
- Цена: 4 163 ₴
