Bartscher Макароноварка SNACK 132260

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 132260
Отправка с 09 июня 202634 106 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електрична пастоварка SNACK 132260 призначена для професійного приготування пасти у великих обсягах. Це обладнання широко використовується в ресторанах, їдальнях та інших закладах громадського харчування, де потрібно швидко і якісно готувати макаронні вироби.
Макароноварка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, стійкої до корозії та механічних пошкоджень. Ручка регулювання дозволяє точно встановити температуру обробки, таким чином запобігаючи переварювання макаронів. Максимальна температура становить 110°C.
- Тип: Настільна
- Розміри ванни: 240x300x200 мм
- В комплекті корзина: 210x235x100 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 132260 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 6,75 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 315 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Объем, л | 7 |
| Мощность | 3,4 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Пастоварки |
| Ширина | 305 мм |
Информация для заказа
- Цена: 34 106 ₴
