Bartscher Лампа теплова срібна 114278

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 114278
Отправка с 09 июня 20268 555 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Теплова лампа Bartscher - призначена для розігріву готових страв або підтримання їх в теплому стані. Підігрівач страв практичний прилад, який повинен бути в кожному ресторані при готелі. Обігрів за допомогою ІЧ обігрівача дуже ефективний і абсолютно безпечний для їжі.
Стельове кріплення - зручне і практичне рішення, оскільки лампа для підігріву страв не потребує додаткового місця на столі. Регульований спіральний кабель, оснащений системою поворотного переміщення, дозволяє встановити довжину кабелю в діапазоні 650 - 1600 мм, завдяки чому висоту пристрою можна регулювати під умови в приміщенні.
Лампа виготовлена з пофарбованої сталі, вона не тільки забезпечує гігієнічність і високу стійкість до механічних пошкоджень, але і робить пристрій дуже стильним.
Лампа матового срібла.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 114278 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 1,04 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 250 мм |
| Глубина | 230 мм |
| Материал | Лакована сталь |
| Мощность | 250 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Підігріви |
| Ширина | 230 мм |
- Цена: 8 555 ₴
