Bartscher Індукційна плита ВОК ІW35

Індукційна плита WOK призначена для приготування азіатських страв. Вона дозволяє швидко обсмажувати і перемішувати інгредієнти на великій температурі, що є характерною особливістю багатьох традиційних азіатських страв.
Для забезпечення максимального комфорту роботи індукційна плита WOK розпізнає посуд з магнітним дном, призначений для використання на індукційних плитах.
Завдяки сенсорній панелі й електронному управлінню керувати плитою просто і зручно. Ви можете точно налаштувати потужність, температуру та час приготування відповідно до ваших потреб.
Переваги індукційної плити WOK
- Сенсорна панель керування.
- Цифровий дисплей.
- 1 конфорка (Ø 260 мм).
- Поверхня зі скла.
- Таймер до 180 хв.
- 10 рівнів нагріву.
- Захист від перегріву.
- Функція розпізнавання посуду.
Не призначена для тривалого комерційного використання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Производитель | Bartscher |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 105986 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 7,6 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 125 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Кількість комфорок | 1 |
| Мощность | 3,5 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Індукційні плити |
| Ширина | 340 мм |
Информация для заказа
- Цена: 26 303 ₴
