Bartscher Індукційна плита ITH 35S-220

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 105984
Отправка с 10 июня 2026134 688 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Індукційна плита ITH 35S-220 із стійкою варильною поверхнею Schott Ceran і корпусом з нержавіючої сталі відома своєю високою термічною стійкістю і міцністю, що гарантує довговічність і надійність пристрою. Її стійкість до високих температур і механічних пошкоджень забезпечить безперебійне функціонування навіть при інтенсивному використанні.
Індукційна плита оснащена однією ручкою, яка дозволяє плавно встановлювати бажану потужність нагріву. Завдяки цьому пристрій простий в експлуатації та дозволяє контролювати процес приготування та смаження - на вибір є 9 різних рівнів потужності.
Переваги індукційної плити ITH 35S-220:
- 1 конфорка (Ø 220 мм).
- Поверхня із склокераміки Schott Ceran (290x290 мм).
- 10 рівнів регулювання температури.
- Захист від перегріву.
- Функція розпізнавання посуду.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Bartscher |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 105984 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 8,1 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 110 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Кількість комфорок | 1 |
| Мощность | 3,5 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Ширина | 340 мм |
| Тип | Индукционная |
Информация для заказа
- Цена: 134 688 ₴
