Bartscher Індукційна плита IK 27TC

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 105927
Отправка с 10 июня 202615 029 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Індукційна плита IK 27TC з варильною поверхнею з склокераміки та корпусом з нержавіючої сталі ідеально підходить для швидкого, безпечного та зручного приготування всіх ваших страв. Завдяки магнітній теплопередачі нагрівається лише сковорода, а плита залишається холодною.
Настільну індукційну плиту можна регулювати сенсорним керуванням поруч із цифровим екраном. Індукційна плита має 10-ступінчастий регулятор температури з захистом від перегріву. Діапазон температур від 60 до 240°C. Плита має вбудований таймер, який дозволяє контролювати час приготування.
Переваги індукційної поверхні IK 27TC:
- 1 конфорка (Ø 260 мм).
- Поверхня із скла (285x275 мм).
- Сенсорна панель керування.
- Цифровий дисплей.
- Таймер до 180 хв.
- Функція розпізнавання посуду.
- 10 рівнів нагріву.
- 10 рівнів регулювання температури.
- Захист від перегріву.
Підходить для каструль з діаметром дна від 120 до 260 мм.
Не призначена для тривалого комерційного використання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Bartscher |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 105927 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 4,75 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 75 мм |
| Глубина | 425 мм |
| Кількість комфорок | 1 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 2,7 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Індукційні плити |
| Ширина | 340 мм |
Информация для заказа
- Цена: 15 029 ₴
