Bartscher Індукційна плита IK 20

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 105820
Отправка с 11 июня 20266 070 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Індукційна плита IK 20 із скляною конфоркою та корпусом із чорного пластику використовується навіть на дуже маленькій кухні. За допомогою магнітної теплопередачі нагрівається лише сковорода, а плита залишається холодною. Настільна індукційна плита має 10-ступінчастий регулятор температури з захистом від перегріву. Дозволяє вибрати до 10 рівнів потужності в діапазоні від 60°C до 240°C.
Плита має вбудований таймер, який дозволяє контролювати час приготування. Варильну поверхню можна регулювати за допомогою сенсорного управління.
Переваги індукційної плити IK 20:
- 1 конфорка (Ø 210 мм).
- Поверхня із скла (275х285 мм).
- Цифровий дисплей.
- Таймер (до 180 хвилин).
- 10 рівнів нагріву.
- 10 рівнів регулювання температури.
- Електронний захист від перегріву.
Не призначена для тривалого комерційного використання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Bartscher |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 105820 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 2,45 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 60 мм |
| Глубина | 340 мм |
| Кількість комфорок | 1 |
| Материал | Пластик |
| Мощность | 2,0 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Індукційні плити |
| Ширина | 285 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 070 ₴
