Bartscher Індукційна плита A105942

- Под заказ
- Код: (Склад 40) A105942
Отправка с 11 июня 2026126 595 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Індукційна плита з варильною поверхнею Schott Ceran і корпусом з нержавіючої сталі відома своєю високою термічною стійкістю і міцністю, що гарантує довговічність і надійність пристрою. Її стійкість до високих температур і механічних пошкоджень забезпечить безперебійне функціонування навіть при інтенсивному використанні.
За допомогою магнітної теплопередачі нагрівається лише сковорода, а плита залишається холодною. Індукційна плита оснащена однією ручкою, яка дозволяє плавно встановлювати бажану потужність нагріву. Завдяки цьому пристрій простий в експлуатації, а безступінчасте регулювання дозволяє точно контролювати процес приготування.
Переваги індукційної плити з варильною поверхнею Schott Ceran:
- 1 конфорка (Ø 230 мм).
- Поверхня із склокераміки Schott Ceran (290х290 мм).
- Функція розпізнавання посуду.
- Електронний захист від перегріву.
- Плавне регулювання температури.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Bartscher |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | A105942 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 7,5 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Кількість комфорок | 1 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 2,5 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Індукційні плити |
| Ширина | 340 мм |
Информация для заказа
- Цена: 126 595 ₴
