Bartscher Індукційна плита IK 30S-EB 105936S

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 105936S
Отправка с 11 июня 202617 631 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Індукційна варильна поверхня IK 30S-EB із стійкою варильною поверхнею Schott Ceran і корпусом з нержавіючої сталі. Поверхня Schott Ceran, відома своєю високою термічною стійкістю і міцністю, гарантує довговічність і надійність пристрою. Її стійкість до високих температур і механічних пошкоджень забезпечить безперебійне функціонування навіть при інтенсивному використанні.
Індукційна плита ідеально підходить для швидкого, безпечного та зручного приготування всіх ваших страв. Завдяки магнітній теплопередачі нагрівається лише сковорода, а плита залишається холодною.
Варильна поверхня регулюється за допомогою поворотної ручки. Настільна індукційна плита має 10-ступінчастий регулятор температури з захистом від перегріву. Температурний діапазон становить від 60 до 240°C і вказується цифровим способом на поверхні.
Переваги індукційної варильної поверхні IK 30S-EB:
- 2 конфорки (Ø 180 мм).
- Поверхня із склокераміки Schott Ceran (510х290 мм).
- Корпус з нержавіючої сталі.
- Сенсорна панель керування.
- Цифровий дисплей.
- Таймер.
- 8 рівнів регулювання температури.
- Електронний захист від перегріву.
Не призначена для тривалого комерційного використання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Bartscher |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 105936S |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 4,5 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 83 мм |
| Глубина | 510 мм |
| Кількість комфорок | 2 |
| Материал | Пластик |
| Мощность | 3 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Індукційні плити |
| Ширина | 290 мм |
- Цена: 17 631 ₴
