Bartscher Електрокип'ятильник Multitherm

- В наличии
- Код: (Склад 40) A200050
13 872 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електрокипятильник Multitherm - незамінний пристрій в готельних ресторанах, кейтерингових компаніях і барах. Завдяки оптимальній потужності, кипятильник забезпечує ефективне та швидке нагрівання води для чаю, кави чи інших гарячих напоїв.
Оснащений краном, піддоном для крапель і термоізольованими ручками. Пластикові ручки для перенесення додають легкості в обслуговуванні та перенесенні.
Електрокипятильник ідеально підходить для нагрівання води до оптимальних температур від 30 до 90°C, забезпечуючи точність та комфорт при приготуванні чаю та інших гарячих напоїв.
Особливості електрокипятильника Multitherm
- Вимикач
- Безступеневе регулювання температури.
- Підтримка температури в заданому режимі.
В комплекті: 3 етикетки (Glühwein ( Глінтвейн), Jagertee (Алкогольний пунш) , Heisswasser ( Гаряча вода)).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | A200050 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 4,7 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 610 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Объем, л | 20 |
| Мощность | 2,0 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Електрокип'ятильники |
| Ширина | 355 мм |
Информация для заказа
- Цена: 13 872 ₴
