Bartscher Електрокип'ятильник GE 21

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 200049
Отправка с 10 июня 20268 208 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Апарат для приготування глінтвейн GE 21
Облднання для приготування глінтвейн GE 21 - ідеальний підходить для тих, хто цінує швидке кипятіння води та підтримку температури. Завдяки оптимальній потужності, кипятильник забезпечує ефективне та швидке нагрівання глінтвейну чи інших гарячих напоїв.
Електрокип`ятильник для глінтвейну виготовлений із екологічно чистих матеріалів, з нержавіючої сталі та пластику, що гарантує його довгий термін служби та безпеку використання. Мінімалізує появу накипу завдяки гладкій поверхні, що робить його надійним та легким у догляді, а пластикові ручки для перенесення додають легкості в обслуговуванні та перенесенні.
Апарат для приготування глінтвейн ідеально підходить для нагрівання води до оптимальних температур від 30 до 100°C, забезпечуючи точність та комфорт при приготуванні чаю або інших гарячих напоїв. Крім того, його можна використовувати як апарат для глінтвейну.
Переваги обладнання для приготування глінтвейну GE 21:
- Корпус вкритий емаллю, стійкою до подряпин.
- Зливний кран.
- Вимикач.
- Безступеневе регулювання температури.
В комплекті: решітка Ø 320 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 200049 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 5,4 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Объем, л | 21 |
| Мощность | 1,8 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Електрокип'ятильники |
| Ширина | 370 мм |
- Цена: 8 208 ₴
