Bartscher Електрокип'ятильник 8,5 л 200069

- В наличии
- Код: (Склад 40) 200069
7 747 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електрокипятильник 8,5 л
Електрокипятильник 8,5 л - незамінний пристрій в готельних ресторанах, кейтерингових компаніях і барах. Завдяки оптимальній потужності, кипятильник забезпечує ефективне та швидке нагрівання води для чаю, кави чи інших гарячих напоїв.
Виріб виготовлений із екологічно чистих матеріалів, з нержавіючої сталі та пластику, що гарантує його довгий термін служби та безпеку використання. Мінімалізує появу накипу завдяки гладкій поверхні, що робить його надійним та легким у догляді, а пластикові ручки для перенесення додають легкості в обслуговуванні та перенесенні.
Електрокипятильник ідеально підходить для нагрівання води до оптимальних температур від 30 до 100°C, забезпечуючи точність та комфорт при приготуванні чаю та інших гарячих напоїв.
Переваги електрокипятильника:
- Індикація нагріву.
- Індикація рівня заповнення.
- Вимикач.
- Подвійні стінки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 200069 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 2,65 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 470 мм |
| Глубина | 225 мм |
| Материал | Хромнікелва сталь |
| Объем, л | 8,5 |
| Мощность | 1,6 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Електрокип'ятильники |
| Ширина | 225 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 747 ₴
