Bartscher Електрокип'ятильник 7 л 200065

Обладнання для приготування глінтвейну 7 л
Обладнання для приготування глінтвейну 7 л - ідеально підходить для тих, хто цінує швидке кипятіння води та підтримку температури. Завдяки оптимальній потужності, кипятильник забезпечує ефективне та швидке нагрівання глінтвейну чи інших гарячих напоїв.
Апарат для глінтвейну виготовлений із екологічно чистих матеріалів, з нержавіючої сталі та пластику, що гарантує його довгий термін служби та безпеку використання. Мінімалізує появу накипу завдяки гладкій поверхні, що робить його надійним та легким у догляді, а пластикові ручки для перенесення додають легкості в обслуговуванні та перенесенні.
Апарат для приготування глінтвейн ідеально підходить для нагрівання води до оптимальних температур від 30 до 80°C, забезпечуючи точність та комфорт при приготуванні чаю або інших гарячих напоїв. Крім того, його можна використовувати як апарат для глінтвейну.
Переваги обладнання для приготування глінтвейну:
- Контрольна лампа.
- Безступеневе регулювання температури.
- Зливний кран.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 200065 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 2 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 490 мм |
| Глубина | 260 мм |
| Объем, л | 7 |
| Мощность | 2,0 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Електрокип'ятильники |
| Ширина | 275 мм |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
- Цена: 7 051 ₴
