Bartscher Електрокип'ятильник 30 л 200057

- В наличии
- Код: (Склад 40) 200057
14 162 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Обладнання для приготування глінтвейну 30 л
Підігрівач для глінтвейну 30 л - ідеально підходить для тих, хто цінує швидке кипятіння води та підтримку температури. Завдяки оптимальній потужності, кипятильник забезпечує ефективне та швидке нагрівання води для глінтвейну чи інших гарячих напоїв.
Кипятильник для глінтвейну виготовлений із екологічно чистих матеріалів, з нержавіючої сталі та пластику, що гарантує його довгий термін служби та безпеку використання. Мінімалізує появу накипу завдяки гладкій поверхні, що робить його надійним та легким у догляді, а пластикові ручки для перенесення додають легкості в обслуговуванні та перенесенні.
Апарат для приготування глінтвейну ідеально підходить для нагрівання води до оптимальних температур від 30 до 100°C, забезпечуючи точність та комфорт при приготуванні чаю або інших гарячих напоїв. Крім того, його можна використовувати як апарат для глінтвейну.
Переваги електрокипятильника для глінтвейну:
- Контрольна лампа.
- Підтримка температури в заданому режимі.
- Безступеневе регулювання температури.
- Зливний кран.
- Кришка зі скла.
У комплекті: 1 решітка, Ø 320 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 200057 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 5,47 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 520 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Объем, л | 30 |
| Мощность | 2,0 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Електрокип'ятильники |
| Ширина | 450 мм |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
- Цена: 14 162 ₴
