Bartscher Електрокип'ятильник 25 л A200052

- В наличии
- Код: (Склад 40) A200052
13 006 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Обладнання для глінтвейну 25 л
Підігрівач для приготування глінтвейну 25 л - незамінний пристрій в готельних ресторанах, кейтерингових компаніях і барах. Завдяки оптимальній потужності, кипятильник забезпечує ефективне та швидке нагрівання води для чаю, кави чи інших гарячих напоїв.
Кипятильник для глінтвейну виготовлений із екологічно чистих матеріалів, з нержавіючої сталі та пластику, що гарантує його довгий термін служби та безпеку використання. Мінімалізує появу накипу завдяки гладкій поверхні, що робить його надійним та легким у догляді, а пластикові ручки для перенесення додають легкості в обслуговуванні та перенесенні.
Апарат для приготування глінтвейну ідеально підходить для нагрівання води до оптимальних температур від 30 до 100°C, забезпечуючи точність та комфорт при приготуванні чаю або інших гарячих напоїв. Крім того, його можна використовувати як апарат для глінтвейну.
Переваги електрокипятильника для приготування глінтвейну:
- Контрольна лампа.
- Підтримка температури в заданому режимі.
- Безступеневе регулювання температури.
- Зливний кран.
- Кришка із скла.
У комплекті: 1 решітка, Ø 320 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | A200052 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 6,1 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 470 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Объем, л | 25 |
| Мощность | 2,0 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Електрокип'ятильники |
| Ширина | 450 мм |
- Цена: 13 006 ₴
