Bartscher Електрокип'ятильник 10 л 200054

Електрокипятильник 10 л
Електрокипятильник 10 л - незамінний пристрій в готельних ресторанах, кейтерингових компаніях і барах. Завдяки оптимальній потужності, кипятильник забезпечує ефективне та швидке нагрівання води для чаю, кави чи інших гарячих напоїв.
Виріб виготовлений із екологічно чистих матеріалів, з нержавіючої сталі та пластику, що гарантує його довгий термін служби та безпеку використання. Мінімалізує появу накипу завдяки гладкій поверхні, що робить його надійним та легким у догляді, а пластикові ручки для перенесення додають легкості в обслуговуванні та перенесенні.
Електрокипятильник ідеально підходить для нагрівання води до оптимальних температур від 30 до 100°C, забезпечуючи точність та комфорт при приготуванні чаю та інших гарячих напоїв.
Переваги електрокипятильника:
- Контрольна лампа.
- Прихований ТЕН.
- Функція відключення при відсутності води.
- Підтримка температури в заданому режимі.
- Оснащений індикатором рівня заповнення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Електрокип'ятильники |
| Мощность | 2,5 кВт |
| Глубина | 213 мм |
| Объем, л | 10 |
| Артикул | 200054 |
| Бренд | Bartscher |
| Вид | Теплове обладнання |
| Вага (нетто) | 2,3 кг |
| Підключення тип | 230 В |
| Базова одиниця | шт |
Информация для заказа
- Цена: 9 250 ₴
