Bartscher Електрична сковорода GRANDE A150118G

- Под заказ
- Код: (Склад 40) A150118G
Отправка с 11 июня 20263 988 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електрична сковорода Bartscher GRANDE A150118G - це універсальний прилад, який дозволяє смажити, запікати і підтримувати їжу в теплому стані. Пристрій ідеально підходить для невеликих ресторанів і фуд-траків, де на кухні не вистачає місця. Невеликі розміри сковороди і швидкий нагрів роблять електричну сковороду рекомендованою для професіоналів і домашнього використання. Прилад виготовлений з легкого і стійкого до пошкоджень алюмінію , що значно підвищує мобільність електричної сковороди. Крім того, внутрішня робоча поверхня покрита антипригарним покриттям, що полегшує обсмажування мяса, риби та овочів.
- Безступінчасте регулювання температури
- Ємність сковороди Bartscher 8 л
- В комплекті скляна кришка
- Не підходить для тривалого промислового використання
- Внутрішня висота: 80 мм
- Внутрішні розміри: Ø380 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | A150118G |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 3,65 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 200 мм |
| Глубина | 495 мм |
| Объем, л | 8 |
| Мощность | 1,5 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Електричні сковороди |
| Ширина | 510 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 988 ₴
