Bartscher Електрична сковорода A150155

Електрична сковорода Bartscher A150155 - це універсальний прилад, який дозволяє смажити, запікати і підтримувати їжу в теплому стані. Пристрій ідеально підходить для невеликих ресторанів і фуд-траків, де на кухні не вистачає місця. Відносно невеликий розмір сковороди і швидкий час нагрівання роблять електричну сковороду рекомендованою для професіоналів і домашнього використання. Прилад виготовлений з легкого і стійкого до пошкоджень алюмінію , що значно підвищує мобільність електричної сковороди. Крім того, внутрішня робоча поверхня покрита антипригарним покриттям, що полегшує обсмажування мяса, риби та овочів.
- Виконана з алюмінію
- Безступінчасте регулювання температури
- Протипригарне покриття
- В комплекті кришка з нержавіючої сталі зі скляною вставкою
- Ємність сковороди Bartscher 10 л
- Внутрішня висота: 50 мм
- Внутрішні розміри: Ø515 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | A150155 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 4,75 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 180 мм |
| Глубина | 555 мм |
| Діаметр, ø | 515 мм |
| Объем, л | 10 |
| Мощность | 1,6 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Електричні сковороди |
| Ширина | 615 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 803 ₴
