Bartscher Електрична сковорода 300

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 370205
Отправка с 11 июня 202664 743 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сковорода Bartscher 300, електрична.
- Виконана з нержавіючої сталі
- Контрольна лампа нагріву
- Захист від бризок по периметру
- Кран зливу
- В комплекті пробка-заглушка/li>
Висота захисту: 60 мм
Розміри поверхні: 325x535 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 370205 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 23,8 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Мощность | 3 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Електричні сковороди |
| Ширина | 330 мм |
Информация для заказа
- Цена: 64 743 ₴
