Bartscher Електрична плита TG 104906

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 104906
Отправка с 11 июня 202667 922 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Плита електрична настільна із стійкою варильною поверхнею Schott Ceran і корпусом з нержавіючої сталі – ідеальне рішення для професійних кухонь, в малих або великих закладах громадського харчування.
Поверхня Schott Ceran, відома своєю високою термічною стійкістю і міцністю, гарантує довговічність і надійність пристрою. Її стійкість до високих температур і механічних пошкоджень забезпечить безперебійне функціонування навіть при інтенсивному використанні.
Зручне 10-ступінчасте регулювання температури за допомогою ергономічної ручки забезпечує легке та комфортне управління електричною плитою. Також, світловий індикатор інформує про роботу плити, дозволяючи з легкістю контролювати її функціональність.
Основні характеристики:
- 1 конфорка (Ø 210 мм)
- Поверхня із склокераміки Schott Ceran (290x290 мм)
- 10 рівнів потужності
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Bartscher |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 104906 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 8 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 120 мм |
| Глубина | 455 мм |
| Кількість комфорок | 1 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 3 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Плити |
| Ширина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 67 922 ₴
