Плита електрична настільна з двома конфорками, обладнана стійкою варильною поверхнею Schott Ceran і корпусом з нержавіючої сталі – ідеальне рішення для професійних кухонь, в малих або великих закладах громадського харчування.
Поверхня Schott Ceran, відома своєю високою термічною стійкістю і міцністю, гарантує довговічність і надійність пристрою. Її стійкість до високих температур і механічних пошкоджень забезпечить безперебійне функціонування навіть при інтенсивному використанні.
Зручне 10-ступінчасте регулювання температури за допомогою ергономічної ручки забезпечує легке та комфортне управління електричною плитою. Також, світловий індикатор інформує про роботу плити, дозволяючи з легкістю контролювати її функціональність.
Основні характеристики:
- 2 конфорки з роздільним вмиканням (Ø 230 мм)
- Поверхня із склокераміки Schott Ceran (350x560 мм)
- 10 рівнів потужності
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Производитель | Bartscher |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 104913 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 13,8 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 120 мм |
| Глубина | 655 мм |
| Кількість комфорок | 2 |
| Мощность | 6 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Плити |
| Ширина | 400 мм |
- Цена: 152 318 ₴


Отправка с 11 июня 2026