Bartscher Електрична плита 104904

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 104904
Отправка с 11 июня 202651 448 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Плита електрична настільна із стійкою варильною поверхнею Schott Ceran і корпусом з нержавіючої сталі – ідеальне рішення для професійних кухонь, в малих або великих закладах громадського харчування.
Поверхня Schott Ceran, відома своєю високою термічною стійкістю і міцністю, гарантує довговічність і надійність пристрою. Її стійкість до високих температур і механічних пошкоджень забезпечить безперебійне функціонування навіть при інтенсивному використанні.
Плита електрична оснащена однією ручкою, яка дозволяє плавно встановлювати бажану потужність нагріву. Завдяки цьому пристрій простий в експлуатації, а безступінчасте регулювання дозволяє точно контролювати процес приготування. Також, світловий індикатор інформує про роботу плити, дозволяючи з легкістю контролювати її функціональність.
Основні характеристики:
- 1 конфорка (Ø 210 мм)
- Поверхня із склокераміки Schott Ceran (290x290 мм)
- Плавне регулювання температури
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Производитель | Bartscher |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 104904 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 6,1 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Кількість комфорок | 1 |
| Мощность | 2,3 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Плити |
| Ширина | 340 мм |
- Цена: 51 448 ₴
