Bartscher Диспенсер для тарілок з підігрівом 103065

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 103065
Отправка с 11 июня 2026113 879 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Підігрівач тарілок Bartscher - це висококласне обладнання для громадського харчування, призначене для ресторанів і ресторанів обладнаних фуршетними столами. Пристрій використовується для підігріву та підтримки відповідної температури страв, щоб температура їжі та посуду була однаковою при подачі.
Підігрівач тарілок оснащений 2 нагрівальними пластинами з робочим діапазоном від 30°C до 110°C. Крім того, пристрій має 2 пластикові кришки, які запобігають втраті тепла. Одночасно вмикаються нагрівальні пластини - світловий індикатор роботи інформує про роботу пристрою.
Для зручності використання підігрівач для тарілок Bartscher оснащений 4 обертовими колесами, які дозволяють легко транспортувати прилад між кухнею та залом ресторану.
Підігрівач тарілок виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, стійкої до механічних пошкоджень і легкої чистки. Проста конструкція пристрою робить його придатним як для кухні, так і для ресторану.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 103065 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 54 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 1025 мм |
| Глубина | 820 мм |
| Мощность | 2,0 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Підігріви |
| Ширина | 435 мм |
- Цена: 113 879 ₴
