Bartscher Диспенсер для кави PRO II 100T A190198

- Под заказ
- Код: (Склад 40) A190198
Отправка с 11 июня 202612 428 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Диспенсер для приготування кави PRO II 100T
Диспенсер для приготування кави PRO II 100T - це високопродуктивне професійне обладнання для приготування великої кількості кави в ресторані, кафе готелях чи їдальні. Зовнішній корпус машини виготовлений з нержавіючої сталі та обладнаний практичними пластиковими ручками для зручності використання.
Завдяки великій місткості 15 літрів, диспенсер для кави може легко приготувати 90-100 чашок кави за короткий час - всього за 55 хвилин. Мінімальна кількість заварювання становить 6 літрів (40 чашок), а скляний лічильник над краном дозволяє контролювати рівень кави.
Диспенсер для кави оснащений окремими системами нагріву для приготування кави та підтримання її тепла, щоб кожна чашка завжди була ароматною та гарячою. Сигнал видалення накипу сповіщає про необхідність обслуговування, щоб забезпечити найвищу продуктивність апарату. Зручний кран дозволяє гостям самостійно наливати свіжу каву без зайвих зусиль.
Переваги диспенсера для кави PRO II 100T:
- Функція підтримки тепла.
- Дві окремі системи нагріву для функцій нагріву та підтримки тепла.
- Індикація рівня заповнення.
- Індикація видалення накипу.
- Може використовуватись без паперового фільтра.
Максимальна продуктивність: 90-100 чашок
Мінімальний об’єм варки: 6 л
Час закипання при максимальній загрузці (13,2л): 55 хв
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | A190198 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 4,6 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 540 мм |
| Глубина | 375 мм |
| Объем, л | 13,2 |
| Мощность | 1,6 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Електрокип'ятильники |
| Ширина | 350 мм |
- Цена: 12 428 ₴
