Mimac Машина відсаджувальна BABYDROP - це спеціалізоване обладнання, призначене для автоматичного формування і відсаджування кондитерських виробів з тіста. Вона працює шляхом автоматичного витискання тіста через налаштовані форми, що дозволяє створювати продукти однакового розміру і форми. Ця машина ідеально підходить для виробництва печива, пряників, кексів, еклерів, безе, зефіру та інших кондитерських виробів, забезпечуючи високу точність і продуктивність у виробничому процесі.
Модель оснащена мікропроцесором останнього покоління та електронною сенсорною панеллю управління Touch Screen розміром 7 дюймів, що дозволяє керувати всіма функціями та запамятовувати до 200 рецептів.
Ємність бункера: 21 літр.
Діаметр дозувальної групи валкового типу: 65 мм.
Ширина листів: 400 мм.
Продуктивність: 20 циклів/хв.
Великий асортимент форм і насадок, навіть під замовлення, дозволяє реалізовувати вироби найрізноманітніших форм і розмірів.
Насадки не входять в комплект!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mimac |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 11705-0112-0 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Mimac |
| Вага (нетто) | 135 кг |
| Вид | Хлібопекарське обладнання |
| Высота | 685 мм |
| Глубина | 725 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Объем, л | 21 |
| Підключення тип | 230 В |
| Ширина | 970 мм |
- Цена: 1 332 889 ₴


Отправка с 09 июня 2026