Ця модель подової печі Fines FD86H1/2-S Smart призначена для випікання хлібобулочних та кондитерських виробів на підприємствах харчової промисловості, громадського харчування та торгівлі. Подова піч оснащена парогенератором з можливістю автономного або ручного нагріванням.
Максимальна температура нагрівання робочої зони досягає 300°С з окремим управлінням верхнього і нижнього ТЕНів. Є функція попереднього нагріву за допомогою таймера.
Подова піч FD86H1/2-S Smart має сенсорне управління за допомогою екрану S-Control. На екрані налаштовується функції зволоження, вибір програми випічки, позначаються температурні показники та інше.
Піч має широкі можливості програмування – доступні 99 програм по 6 етапів випікання. На кожному етапі випічки можна запрограмувати 6 різних параметрів:
- температура попереднього нагріву
- температура верхнього та нижнього ТЕНів
- час випікання
- інтенсивність зволоження
- положення клапана випускання пари
У цю модель печі інтегрований USB-розєм для збирання та виведення сервісних даних, а також є можливість підключення до Інтернету для дистанційного керування зі смартфона.
Піч має дві камери з одним рівнем. Дно камери вистелене шамотним камнем, яке відповідає за ідеальне пропікання піци та забезпечує правильну циркуляцію повітря під тістом. Площа камери становить 840x680 мм, і можливе розміщення в одній камері 2 дека розміром 600х400 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fines |
| Страна производитель | Словения |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 100-565.0020000 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Fines |
| Вид | Хлібопекарське обладнання |
| Высота | 820 мм |
| Глубина | 950 мм |
| Мощность | 3 кВт |
| Тип | Печі для піци |
| Ширина | 250 мм |
- Цена: 625 691 ₴


Отправка с 08 июня 2026