Ця модель подової печі Fines FD68H1/3- D2 digital призначена для випікання хлібобулочних та кондитерських виробів на підприємствах харчової промисловості, громадського харчування та торгівлі. Подова піч оснащена парогенератором з можливістю автономного або ручного нагріванням.
Максимальна температура нагрівання робочої зони досягає 300°С з окремим управлінням верхнього і нижнього ТЕНів. Також є функція попереднього нагріву за допомогою таймера.
Подова піч FD68H1/3- D2 digital має сенсорне управління. На екрані налаштовується електронний контроль температури, часу, вологості та інші параметри.
Піч має широкі можливості програмування – доступні 50 програм по 2 етапи випікання.
Піч має три камери з одним рівнем. Дно камери вистелене шамотним камнем, яке відповідає за ідеальне пропікання піци та забезпечує правильну циркуляцію повітря під тістом. Площа камери становить 680x840 мм, і можливе розміщення двох дек в одній камері розміром 600х400 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fines |
| Страна производитель | Словения |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 100-563.0030003 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Fines |
| Вид | Хлібопекарське обладнання |
| Высота | 1126 мм |
| Глубина | 1170 мм |
| Мощность | 4,35 кВт |
| Тип | Печі для піци |
| Ширина | 980 мм |
- Цена: 731 880 ₴


Отправка с 11 июня 2026