Подова піч FD68H1/1-D2 digital призначена для випікання хлібобулочних та кондитерських виробів на підприємствах харчової промисловості, громадського харчування та торгівлі. Вона оснащена парогенератором з автономним або ручним нагріванням.
Максимальна температура нагрівання робочої зони до 300°С з окремим управлінням верхнього і нижнього ТЕНів. Є функція попереднього нагріву за допомогою таймера.
Подова піч FD68H1/1-D2 digital має сенсорне управління. На екрані налаштовується електронний контроль температури, часу, вологості та інше.
Піч має широкі можливості програмування – доступні 50 програм по 2 етапи випікання..
Піч має одну камеру з одним рівнем. Дно камери вистелене шамотним камнем, яке відповідає за ідеальне пропікання піци, забезпечуючи правильну циркуляцію повітря під тістом. Площа камери 680x840 мм, можливе розміщення в одній камері 2 дека 600х400 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fines |
| Страна производитель | Словения |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 100-563.0010003 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Fines |
| Вид | Хлібопекарське обладнання |
| Высота | 440 мм |
| Глубина | 1170 мм |
| Мощность | 1,45 кВт |
| Тип | Подові печі |
| Ширина | 980 мм |
- Цена: 260 069 ₴

