Подова піч FD64H2/1-S Smart призначена для випікання хлібобулочних та кондитерських виробів на підприємствах харчової промисловості, громадського харчування та торгівлі. Вона оснащена парогенератором з автономним або ручним нагріванням.
Максимальна температура нагрівання робочої зони до 300°С з окремим управлінням верхнього і нижнього ТЕНів. Є функція попереднього нагріву за допомогою таймера.
Подова піч FD64H2/1-S Smart має сенсорне управління за допомогою екрану S-Control. На екрані налаштовується функції зволоження, вибір програми випічки, позначаються температурні показники та інше.
Піч має широкі можливості програмування – доступні 99 програм по 6 етапів випікання. На кожному етапі випічки можна запрограмувати 6 різних параметрів:
- температура попереднього нагріву
- температура верхнього та нижнього ТЕНів
- час випікання
- інтенсивність зволоження
- положення клапана випускання пари
У цю модель печі інтегрований USB-розєм для збирання та виведення сервісних даних, а також інтернет для дистанційного керування зі смартфона.
Піч має одну камеру з одним рівнем. Дно камери вистелене шамотним камнем, яке відповідає за ідеальне пропікання піци, забезпечуючи правильну циркуляцію повітря під тістом. Площа камери 680x420 мм, розміщення 1 дека 600х400 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fines |
| Страна производитель | Словения |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 100-562.0000000 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Fines |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 395 мм |
| Глубина | 750 мм |
| Мощность | 1,45 кВт |
| Тип | Подові печі |
| Ширина | 980 мм |
- Цена: 270 243 ₴

