Bartscher Тісторозкаточна машина FI/42N

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 101937
Отправка с 10 июня 2026135 844 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тісторозкаточна машина FI 42N - легко та ефективно обробляє холодне тісто з високою точністю і швидкістю, при цьому зберігаючи всі властивості тіста. Ідеально підходить для формування піци, коржів, хліба та інших кулінарних виробів, дозволяючи шеф-кухарям і пекарям розкачувати тісто до необхідних розмірів та товщини.
Використання FI 42N
Є можливість плавного регулювання товщини тіста від 0,3 до 5,5 мм, що робить тісторозкаточну машину придатною для ресторанів, піцерій, кафе, пекарні та кондитерських, а також у супермаркетів з власною кухнею. Маса готового тіста може бути від 210 г до 700 г.
- Максимальний діаметр виробу: 400 мм
- Довжина валика: 420 мм
- Регулювання товщини тіста: 0.3-5.5 мм
- Вага тіста: 210-700 г
Тісторозкатка - невідємний елемент кухонного обладнання для тих, хто цінує точність, продуктивність та високу якість приготування тіста.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101937 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 44 кг |
| Вид | Хлібопекарське обладнання |
| Высота | 775 мм |
| Глубина | 510 мм |
| Мощность | 370 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Тісторозкатки |
| Ширина | 590 мм |
Информация для заказа
- Цена: 135 844 ₴
