Bartscher Тісторозкаточна машина FI/32N

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 101932
Отправка с 10 июня 2026124 283 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тісторозкаточна машина FI 32N - легко та ефективно обробляє холодне тісто з високою точністю і швидкістю, при цьому зберігаючи всі властивості тіста. Ідеально підходить для формування піци, коржів, хліба та інших кулінарних виробів, дозволяючи шеф-кухарям і пекарям розкачувати тісто до необхідних розмірів та товщини.
Використання FI 32N
Є можливість плавного регулювання товщини тіста від 0,3 до 5,5 мм , що робить тісторозкаточну машину придатною для ресторанів, піцерій, кафе, пекарні та кондитерських, а також у супермаркетів з власною кухнею. Маса готового тіста може бути від 80 г до 210 г.
- Максимальний діаметр виробу: 300 мм
- Довжина валика: 320 мм
- Регулювання товщини тіста: 0.3-5.5 мм
- Вага тіста: 80-210 г
Тісторозкатка - невідємний елемент кухонного обладнання для тих, хто цінує точність, продуктивність та високу якість приготування тіста.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101932 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 36 кг |
| Вид | Хлібопекарське обладнання |
| Высота | 655 мм |
| Глубина | 510 мм |
| Мощность | 370 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Тісторозкатки |
| Ширина | 490 мм |
Информация для заказа
- Цена: 124 283 ₴
