Tecfrigo Вітрина з обертовими полицями Snelle 350 R

- Под заказ
- Код: (Склад 40) SNELLE350R
Отправка с 09 июня 2026149 834 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вітрина холодильна Tecfrigo Snelle 350 R призначена для зберігання та демонстрації тістечок, тортів та інших кондитерських виробів у їдальнях, ресторанах, кафе, у виробничих цехах. Сучасна висока кондитерська вітрина з 6 ефектними скляними поличками, що обертаються. Ця мобільна вітрина підтримує рівномірну температуру за допомогою примусового охолодження, щоб ваші продукти зберігали найкращу якість. Ця квадратна холодильна вітрина має місткість 350 літрів.
Особливості холодильної вітрини Tecfrigo Snelle 350 R:
- Красиво оформлена мобільна кондитерська вітрина
- З примусовим охолодженням, рівномірна температура в усьому пристрої
- Автоматичне розморожування
- Внутрішнє освітлення, вимикається окремо
- Електронний контроль температури з цифровим дисплеєм температури
- Включно з 6 обертовими скляними поличками ø 430 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SNELLE350R |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Tecfrigo |
| Вага (нетто) | 146 кг |
| Вид | Холодильне обладнання |
| Высота | 1810 мм |
| Глубина | 658 мм |
| Количество дверей | 1 |
| Количество уровней | 6 |
| Объем, л | 350 |
| Мощность | 600 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Кондитерські вітрини |
| Тип дверей | Склянні |
| Ширина | 595 мм |
Информация для заказа
- Цена: 149 834 ₴
