Вітрина холодильна Tecfrigo Saloon 350 R призначена для зберігання та демонстрації тістечок, тортів та інших кондитерських виробів у їдальнях, ресторанах, кафе, у виробничих цехах. Сучасна висока кондитерська вітрина з 6 ефектними скляними поличками, що обертаються. Ця мобільна вітрина підтримує рівномірну температуру за допомогою примусового охолодження, щоб ваші продукти зберігали найкращу якість. Ця квадратна холодильна вітрина має місткість 350 літрів.
Особливості холодильної вітрини Tecfrigo Saloon 350 R:
- Корпус з дерева
- Автоматичне розморожування
- Динамічне охолодження
- Внутрішнє освітлення, вимикається окремо
- Електронний контроль температури
- 6 обертових скляних поличок ø 430 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 148AXY-04CAC |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Tecfrigo |
| Вага (нетто) | 147 кг |
| Вид | Холодильне обладнання |
| Высота | 1850 мм |
| Глубина | 660 мм |
| Количество дверей | 1 |
| Количество уровней | 6 |
| Объем, л | 350 |
| Мощность | 650 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Кондитерські вітрини |
| Тип дверей | Склянні |
| Ширина | 607 мм |
Информация для заказа
- Цена: 259 780 ₴


Отправка с 08 июня 2026