Вітрина кондитерська Tecfrigo BRIO 96 Q призначена для демонстрації тортів, тістечок та інших кондитерських виробів у магазинах, ресторанах, кафе та кондитерських.
Особливості кондитерської вітрини Brio 96 Q:
- Мікропроцесорний блок керування з індикацією температури
- Вентильоване охолодження
- 3 скляні полиці, що охолоджуються, з LED-підсвічуванням
- Фронтальне гнуте скло
- Розсувні скляні стулки з боку продавця
- Автоматичне відтавання
Робоча температура: +3 / + 10 °C
Розміри поличок: 1 x 280x870 мм, 2 x 396x870 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BRIO96Q |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Tecfrigo |
| Вага (нетто) | 160 кг |
| Вид | Холодильне обладнання |
| Высота | 1370 мм |
| Глубина | 749 мм |
| Количество дверей | 1 |
| Количество уровней | 4 |
| Объем, л | 300 |
| Мощность | 910 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Кондитерські вітрини |
| Тип дверей | Склянні |
| Ширина | 947 мм |
Информация для заказа
- Цена: 262 670 ₴


Отправка с 09 июня 2026