Sirman Шафа для вина Soave

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 76001522
Отправка с 08 июня 202659 829 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вино часто вимагає збереження багатьох факторів, щоб зберегти свій смак і якість, особливо температури. Таким чином, винний холодильник Sirman Soave є незамінним пристроєм для створення ідеального середовища зберігання для тих, хто любить збирати вино або для ресторанів, готелів, барів тощо.
Шафа для вина Soave ємністю 150 літрів, у цій шафі можна зберігати 51 пляшку вина.
Переваги шафи для вина Soave :
LED освітлення- Міцні подвійні двері із загартованого скла в поєднанні зі світлодіодною системою освітлення створюють гарний ефект і дозволяють спостерігати простір всередині шафи.
- Автоматичний режим розморожування створює ідеальні умови для збереження вина, а також допомагає користувачам бути більш обережними при прибиранні шафи.
- Висувні деревяні полиці можна знімати та регулювати відповідно до потреб.
- Оснащена фільтром з активованого вугілля та можливістю внутрішньої вентиляції. Це забезпечує збереження якості вина шляхом зменшення впливу зовнішніх запахів та контролю вологості та провітрювання внутрішнього середовища шафи.
- Цифрова сенсорна панель управління та дисплей на світлодіодному екрані.
- Температура в камері в діапазоні 5 - 12° C або 12 - 18° C допомагає вину уникнути зміни смаку та бродіння.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 76001522 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 47,5 кг |
| Вид | Холодильне обладнання |
| Высота | 850 мм |
| Глубина | 575 мм |
| Количество дверей | 1 |
| Количество уровней | 6 |
| Объем, л | 150 |
| Мощность | 120 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Шафи для вина |
| Тип дверей | Склянні |
| Ширина | 595 мм |
Информация для заказа
- Цена: 59 829 ₴
