Морозильна шафа PF 1400M BT - це професійне комерційне морозильне обладнання, що призначене для зберігання та реалізації попередньо охолоджених продуктів при низьких, стабільних температурах. Вона є місткою, зручною та простою в експлуатації і ідеально підходить для кафе, барів, ресторанів. Корпус шафи виконаний з нержавіючої сталі, що забезпечує максимальну міцність і довговічність. Великий об’єм двохдверної шафи допоможе зберігати велику кількість продуктів одночасно.
Морозильна шафа комплектується інтуїтивною панеллю управління, що передбачає всі необхідні функції для повного контролю за зберіганням продуктів:
- Фронтальний сенсорний екран
- Функція блокування клавіатури
- Сигнал тривоги при відчинених дверцятах
- Автоматичне розморожування
Крім того, вона комплектується шістьма регулюючими по висоті полицями. Для правильної установки та експлуатації шафа має чотири регулюючі по висоті ніжки.
Особливості морозильної шафи PF 1400M BT:
- Магнітний ущільнювач легко та швидко замінити при плановому обслуговуванні
- Ніжки регулюються по висоті (90 мм-125 мм)
- Закруглені внутрішні кути для більш легкого санітарного обслуговування
- Пластифіковані сталеві решітки
- 2 двері самозакриваючі
- Регульовані направляючі для більшої ефективності розташування продуктів
Також в шафі використовується традиційний компресор. Агрегат зроблений в тропічному виконанні, що дозволяє використовувати шафу в приміщеннях з температурою до +43°C.
Комплектація:- 6 - Решітка з пластиковим покриттям GN 2/1 530x650 мм
- 6 - Пара напрявляючих для решітки 530x650 мм (Мод. 700/1400)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samaref |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | PF1400MBT |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Samaref |
| Вага (нетто) | 166 кг |
| Вид | Холодильне обладнання |
| Высота | 2090 мм |
| Глубина | 810 мм |
| Количество дверей | 2 |
| Об'єм холодильного обладнання | 1355 л |
| Мощность | 865 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Морозильні шафи |
| Тип дверей | Глухі |
| Ширина | 1435 мм |
- Цена: 269 376 ₴

