Bartscher Вітрина холодильна Deli-Cool ІІІ

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 700203G
Отправка с 11 июня 202673 701 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Холодильна вітрина DeliCool III - ідеальне рішення для кафе, автозаправок, продуктових магазинів і закладів громадського харчування.
Скло з усіх боків вітрини забезпечує відмінну видимість вмісту як персоналу ресторану, так і гостям. Завантаження вітрини здійснюється через задні розсувні двері або передні, що є дуже зручним рішенням для персоналу.
Прилад оснащений функцією автоматичного розморожування. Діапазон температур від 2 до 12°С. Охолодження внутрішньої частини вітрини забезпечується 2 вентиляторами, завдяки чому у вітрині створюється рівномірний тепловий режим.
Основні характеристики:
- Автоматичне розморожування
- Динамічне охолодження
- LED підсвітка
- Полички регулюються по висоті
- Обєм 160 л
- В холодильній вітрині використовується холодоагент R600a
- Робоча температура: +2°C +12°C
- Розміри верхньої полиці - 810х370 мм
- Розміри нижньої полиці - 810х400 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 700203G |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 66,3 кг |
| Вид | Холодильне обладнання |
| Высота | 690 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Количество дверей | 2 |
| Количество уровней | 3 |
| Материал | Пластик |
| Объем, л | 160 |
| Мощность | 160 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Холодильні вітрини |
| Тип дверей | Склянні |
| Ширина | 885 мм |
Информация для заказа
- Цена: 73 701 ₴
