Bartscher Вітрина холодильна Deli-Cool ІІ D

- В наличии
- Код: (Склад 40) 700208G
67 344 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Холодильна вітрина DeliCool II-D - ідеальне рішення для кафе, автозаправок, продуктових магазинів і закладів громадського харчування.
Скло з усіх боків вітрини забезпечує відмінну видимість вмісту як персоналу ресторану, так і гостям. Завантаження вітрини здійснюється через задні розсувні двері або передні, що є дуже зручним рішенням для персоналу.
Прилад оснащений функцією автоматичного розморожування. Діапазон температур від 2 до 12°С. Охолодження внутрішньої частини вітрини забезпечується 2 вентиляторами, завдяки чому у вітрині створюється рівномірний тепловий режим.
Основні характеристики:
- Автоматичне розморожування
- Динамічне охолодження
- LED підсвітка
- Полички регулюються по висоті
- Обєм 120 л
Розміри верхньої полиці - 630х340 мм,
Розміри нижньої полиці - 630х370 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 700208G |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 55 кг |
| Вид | Холодильне обладнання |
| Высота | 686 мм |
| Глубина | 568 мм |
| Количество дверей | 4 |
| Количество уровней | 3 |
| Материал | Пластик |
| Объем, л | 120 |
| Мощность | 160 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Холодильні вітрини |
| Тип дверей | Склянні |
| Ширина | 710 мм |
Информация для заказа
- Цена: 67 344 ₴
