Bartscher Вітрина холодильна Deli-Cool І

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 700201G
Отправка с 11 июня 202650 002 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Холодильна вітрина Bartscher Deli Cool I обємом 100 л - ідеальне рішення для кафе, автозаправок, продуктових магазинів і закладів громадського харчування.
Скло з усіх боків вітрина забезпечує відмінну видимість вмісту як персоналу ресторану, так і гостям. Завантаження вітрини здійснюється через задні розсувні двері.
Прилад оснащений функцією автоматичного розморожування. Діапазон температур від 2 до 12°С . Подвійне скло підвищує безпеку. Корпус виготовлений з міцного пластику, який легко миється та має високу стійкість до механічних пошкоджень.
2 регульовані полиці дозволяють регулювати їх висоту відповідно до продуктів, що зберігаються всередині.
Основні характеристики:
- Автоматичне розморожування
- Динамічне охолодження
- LED підсвітка
- Полички регулюються по висоті
- Обєм 100 л
В холодильній вітрині використовується холодоагент R600a.
Розміри поличок: 600x300 мм
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 700201G |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 40,5 кг |
| Вид | Холодильне обладнання |
| Высота | 675 мм |
| Глубина | 455 мм |
| Количество дверей | 2 |
| Количество уровней | 3 |
| Материал | Пластик |
| Объем, л | 100 |
| Мощность | 160 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Холодильні вітрини |
| Тип дверей | Склянні |
| Ширина | 685 мм |
- Цена: 50 002 ₴
