Bartscher Вітрина холодильна 98л

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 700298G
Отправка с 10 июня 202639 309 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Холодильна вітрина обємом 98 л призначена для зберігання і демонстрації харчових продуктів в невеликих приміщеннях, таких як кафе, АЗС, продуктові магазини, ресторани і кондитерські.
Вона керується за допомогою цифрового контролю температури в діапазоні від 2°C до 12°C, що дозволяє ідеально зберігати різні харчові продукти. Крім того, вона оснащена функціями автоматичного розморожування та випаровування конденсату, що полегшує підтримку вітрини в ідеальному стані, зводячи до мінімуму потребу в ручному розморожуванні та спорожненні контейнера для конденсату. Охолодження внутрішньої частини вітрини здійснюється за допомогою циркуляційного повітря.
Основні характеристики:
- Розташування дверей з обох сторін
- Автоматичне розморожування
- LED підсвітка
- Полички регулюються по висоті
- 4 полиці
Розміри поличок: 380x325 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Bartscher |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 700298G |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 38,4 кг |
| Вид | Холодильне обладнання |
| Высота | 1105 мм |
| Глубина | 385 мм |
| Количество дверей | 1 |
| Количество уровней | 5 |
| Материал | Пластик |
| Объем, л | 98 |
| Мощность | 180 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Холодильні вітрини |
| Тип дверей | Склянні |
| Ширина | 435 мм |
Информация для заказа
- Цена: 39 309 ₴
