Martellato Підставка для шоколаду

Підставка для шоколаду Martellato ESPO20GU001.
Місткість: 20 штХарактеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Martellato |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Поликарбонат |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ESPO20GU001 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Вид | Допоміжне |
| Высота | 25 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 656 ₴
