Martellato Підставка для морозива ESPICE

Підставка для морозива Martellato ESPICE.
Місткість: 20 штХарактеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Martellato |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ESPICE |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Вид | Допоміжне |
| Высота | 35 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Материал | Плексиглас |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 917 ₴
